Açık Kumral Saç Renkleri ve Modelleri

2014 Açık kumral saç renkleri modelleri ve kesimleri…

Yeni sezonda birbirinden çok saç renkleri arasından en çok beğenilen saç rengi açık kumral saç renkleridir. 2014 yılında da özellikle açık kumral saç renklerinde küllü açık kumral, küllü koyu kumral, altın kumral, bal kumral gibi pek çok ton karşımıza çıkmakta.

Bu saç renkleri genel olarak her ten rengi ile uyum sağlayabilen saç renklerinden. 2014 açık kumral saç renklerinin en beğenilen renklerini ve kesimlerini sizler için bir araya getirdim. Umarım modellerimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

Bir önceki yazımız olan En Yeni Havalı "Kıvırcık Saç Modelleri" başlıklı makalemizde havalı kıvırcık saç modelleri, havalı saç ve Kıvırcık Saç hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

açık kumral saç,saç modeli gorseller,ac?k kumral saclar,en son moda saç renkleri,kumral saç rengi,cok acık kumral,nice girl beauti lips,morochas con cabello rubio,red lipstick,pretty blondes,
Açık Kumral Saç Renkleri ve Modelleri makalesi Ana Sayfa, Saç modelleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Kalem etek modelleri 2
Yeni Sezon “Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri”

Trend Yeni Sezon Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri Sizlerle... Yıllardan beridir modası hiç değişmeyen ve özellikle de öğretmenlerin ve memurların,...

Kapat