Angora ipten şal örneği

angora ipten şal modelleri örnekleri çeşitleri en yeni yeni güzel seçimlerle 2012 2013… 

Angora ipten işlenen harika şal örneklerini siz değerli misafirlerimiz için bir araya getirdik. Gerçekten çok şık görünümler kazandırılarak hazırlanan bu şal örnekleri şık yapıları ile sizleri büyüleyecek tasarımlara sahipler diye düşünüyorum. Örgü işi yapan kişiler tarafından gerçekten önemli alternatifler ile hazırlanarak bizlere sunulan angora ipten şal örneği modellerimize bayılacak ve benzer tasarımları işlemek isteyeceksiniz. Çok şık çok gösterişli olan angora ipten şal modellerine aşağıdaki galerimizden bir göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şal Çeşitleri yeni başlıklı makalemizde şal çeşitleri ve modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

sal modelleri ve yapilisi,şal yapılışı,yeni şal modelleri ve yapılışları,Omuz şalı örgü ipinden çeyizlik,angora iple işlenen şal modelleri,angora şal örnekleri,şal örnekleri facebook,
Angora ipten şal örneği makalesi Ana Sayfa, YETİŞKİNLER için Atkı – Bere – Eldiven – Boyunluk – Şal – Patik – Panduf Yapılışı (anlatımlı) kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Örgü bebek yeleği yapılışı
Örgü Bebek Yeleği yapılışı (resimli anlatım)

örgü bebek yeleği modelleri ve yapılışları sizlerle hanımlar.... Geçen örgü modellerimizde sizlere bebek örgü modellerini sunmuştum. Bu makalemde ise örgü...

Kapat