Çocuk beresi modeli yapılışı anlatımlı

örgü çocuk beresi modeli örneği en güzel seçim ve detaylı anlatım resimli ile sizlerle… 

Örgü işi yapan profesyonel eller tarafından gerçekten özenli tasarımlar sonucunda hazırlanan ve şık yapısı ile bir hayli dikkat çekici olan bir çocuk beresi modeli ve yapılışı ile karşınızdayız hanımlar.

Bebekleriniz için örebileceğiniz en güzel alternatiflerden bir tanesi olarak gördüğüm bu model, farklı yapısı ile bebeklerinize çok cici görünümler kazandırabilir, onların minik başlarının her daim sıcak kalmalarını sağlayabilir diye düşünüyorum. Farklı tasarımı ile sizlerinde ilgisini çekeceğini düşündüğüm bu modeli, anlatımı ile birlikte aşağıdaki makalemde sunuyorum. Değerlendirmek sizlerin elinde :) Bu arada örnek modeli sergileyen çocuk ne kadar tatlı öyle, Allah bağışlasın :))

Not: Sizler için seçtiğimiz ve anlatımını sunduğumuz çocuk beresi modeline baktıktan hemen sonra, en altta bulunan diğer çocuk berelerine de bir göz atmalısınız hanımlar…

MALZEMELER

Orta kalınlıkta yün
Tığ No: 4

YAPILIŞI

5 zincir çekilip kapatılır. 16 tane ikili trabzan yapılır.
2.sırada her ilmeğe çift batarak ikili trabzana yapılır.
3.sırada 1 ilmeğe tek, 1 ilmeğe çift batarak ikili trabzan yapılır. Sonraki sıralarda her ilmeğe tek batarak toplam 12 sıra örülür. Üstüne resimde görüldüğü gibi işlemeleri yapılır.

KULAK İÇİN

5 zincir çekilip kapatılır. 16 ikili trabzan yapılır. Sonraki sırada her ilmeğe çift batarak sık iğne yapılır. Kulak ve bere kenarına yengeç bacağı veya sık iğne yapılarak örgü tamamlanır.

Çocuk ve bebek beresi modelleri

Bir önceki yazımız olan Örgü çocuk beresi yapılışı anlatımlı başlıklı makalemizde bebek beresi nasıl yapılır, çocuk beresi nasıl örülür ve örgü bebek beresi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

KIZ BEBEKLERİ,kız bereleri,çocuk beresi bodelleri,çocuk bere modeli yapılışı,çocuk bere yapılışı video,çocuk beresi yapılışı anlatımlı,çocuk için bere yapılışı anlatımlı,
Çocuk beresi modeli yapılışı anlatımlı makalesi Ana Sayfa, Bebek atkı -eldiven -bere- şapka modelleri (detaylı anlatımlı) kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Yazlık örgü bebek bluzu modelleri
Örgü çocuk bluzu modelleri ve yapılışı

örgü çocuk bluzu modelleri örnekleri ve detaylı anlatım yapılışları sizlerle...  Örgü işi yapan kişiler tarafından çocuklar için özel olarak hazırlanan...

Kapat