Derya Baykal bahar bereleri ve yapılışı

derya baykal bahar bereleri modelleri örnekleri çeşitleri ve detaylı anlatım yapılışları

Derya Baykal tasarımı ile oluşturulan yeni bahar bereleri modelleri ve detaylı anlatım yapılışları ile karşınızdayız kızlar. Farklı ama göze hoş gelen tasarımlar ile oluşturulan yeni bahar beresi modellerini sizlerde mutlaka değerlendirmeli ve benzer tasarımları işlemelisiniz diye düşünüyor ve Derya Baykal bahar bereleri ve yapılışını sunuyorum.

Derya Baykal bere modeli

Baharlık bereler hafif güneşli havalarda çok işinize yarayacak… Bu bereleri Nako Butik Prıncess Serisinden olan  Bianca ile ördük. Tığ numarası 4 Yaprak kısımları, artık kumaşlardan yaprak şekili verilip kesildi,boncuklarla farklı bir hava katıldı.

Derya Baykal bere modelleri ve yapılışları

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal örgü çanta ve yapılışı başlıklı makalemizde Derya Baykal örgü çanta ve yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

derya baykal bere modelleri ve yapılışları,derya baykalın bereleri,derya-baykaldan-bere-modeli,bereler ve yapılışları,derya baykal bere modelleri görsel,derya 12mart örgü,12mart derya baykal,
Derya Baykal bahar bereleri ve yapılışı makalesi Ana Sayfa, Derya baykal örgüleri (detaylı anlatımlı) kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
derya_baykaorgu_yelek_modelleri-4
Derya Baykal örgü yelek modeli ve şeması

derya baykal yelek modeli örneği ve şemalı anlatım yapılışı sizlerle...  Derya Baykal tasarımı ile oluşturulan yeni örgü yelek modeli ve...

Kapat