Derya Baykal tavşan patik örneği ve detaylı anlatım yapılışı

Derya Baykal tavşan patik örneği ve detaylı anlatım yapılışı
9 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 385 kez okundu.

derya baykal tavşan patik modeli örneği tasarımı detaylı resimli anlatım yapılışı

Derya Baykal tasarımı olan çok şık bir patik örneği ve detaylı anlatım yapılışı ile sizlerleyiz hanımlar. Özel görünümü ile dikkat çeken bu örgü patik, gerçekten farklı bir tasarım ile yapılmış. İlk gördüğünüz andan itibaren çok etkileneceğiniz ve hemen örmeye başlamak isteyeceğiniz bu patik, özellikle bebekleriniz için gerçekten çok cici bir alternatif olabilir. Bugüne kadar sunduğumuz Derya Baykal örgülerine bu özel seçenek ile devam ediyoruz.

Eğer bu özel seçeneği gördüğünüz andan itibaren beğenirseniz, hemen aşağıdaki özel anlatımı okuyarak bu özel tasarımı oluşturabilirsiniz. Kendi el emekleriniz ile rahatlıkla hazırlayabileceğiniz Derya Baykal tavşan patiği örneğine ve detaylı anlatım yapılışına isterseniz buyrun birlikte bakalım…

Malzemeler

  •     Orta kalınlıkta yün
  •     Şiş no 5
  •     2 adet düğme

Bandı için

35 ilmek başlanır. 2 diş haroşo örülür. Bu arada bir tarafına 2 ilmek keserek ilik açılır.

Kulaklar için

11 ilmek başlanır. 1 diş haroşo örülür. 4 ilmek örülüp, takip eden 3 ilmek birlikte alınıp, eksiltilir. 1 sıra kesmeden örülür, sonraki sırada, 3 ilmek örülür. Takip eden 3 ilmek birlikte alınır. Bu işleme 3 ilmek kalana kadar devam edilir. Kalan 3 ilmek birlikte alınıp kulak tamamlanır.

Dikişi

Patik ikiye katlanır, topuk ve tabanı dikilir. Burun kısmı büzülerek dikilir. Örülen bandın 6 cm’lik bölümü patiğe dikilerek tutturulur. Kulaklar, düğme dikilip patik tamamlanır.

kaynak

Bir önceki yazımız olan Bebekler için çok şık örgü patik modelleri 2013 başlıklı makalemizde 2013 örgü bebek patikleri ve bebek örgü patik 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

tavşan patik yapılışı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En şık kıvırcık saç modeli 2013
Kıvırcık Saçlar için Saç Modelleri 2013

2012/13 Kıvırcık Saç Modelleri Kıvırcık saçlarına şekil verememe soruna yaşayanlar için harika modeller, saçınızı küt kestirerek, yan at kuyruğu ,...

Kapat