El işi bebek kilodu modeli yapılışı (anlatımlı)

el işi örgü bebek kilodu modeli örneği çeşitleri ve detaylı anlatım yapılışı

Bebekler için örülen cici bir tasarım modeli ile karşınızdayım dostlar. El işi ile uğraşan kişiler tarafından renkli tasarımlar ile oluşturularak bizlere sunulan örgü bebek kilotları, şık görünümleri ile bebeklerinize çok cici görünümler kazandırabilir diye düşünüyorum. Evlerinizde oturduğunuz yerden rahatlıkla işleyebileceğiniz örgü bebek kilo modeli ve yapılışına isterseniz buyrun birlikte bakalım…

El işi bebek kilodu YAPILIŞI :

Önü:

Kilodumuzu yapmaya 45 ilmek başlıyoruz.12 sıra 3 düz bir ters lastik yapıyoruz.35 sıra haroşa yapıyoruz.ve eksiltmelere başlıyoruz.her gidişte sağdan ve soldan birer ilmek kesiyoruz.dönüşte kesmeden örüyoruz.kesme işlemini 18 ilmek kalana kadar yapıyoruz.

Arkası :

önü gibi örülecek (dileğe göre lastikten sonra işlnen 35 sıra haroşa kısmı 37 yapılabilir.)

diktikten sonra yanlardan bacak kısımlarından ilmek çıkartıp 4 sıra çift lastik yapıp bitiriyoruz.

NOT:Belindeki ipi geçirebilmek için ; Bel kısmında çiftLastik örerken şişe ilmek atıpörmeden, dönüştede o ilmeği örmeden boşa atmakGerekir (delik yapabilmek için.)

akillihayat

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin Çizgi Film Karakterlerinin Yapılış Şemaları başlıklı makalemizde çizgi film şemaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

Erkek bebek icin etamin semalari,
El işi bebek kilodu modeli yapılışı (anlatımlı) makalesi Ana Sayfa, Bebek aksesuarları (detaylı anlatımlı) kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
etamin_modelleri_(3)
Kalpli Etamin Şemaları

kalpli etamin şemaları örnekleri modelleri çeşitleri sizlerle kızlar... Etamin tasarımlarını sizlere sunmaya devam ederken, bu yazıma konu olarak kalpli bir...

Kapat