Motifli yelek modelleri

motifli yelek modelleri örnekleri çeşitleri en güzel seçimler ile sizlerle…

Örgü işi yapan kişiler tarafından farklı tasarımlar ile üretilerek bizlere sunulan ve şık tasarımları ile dikkat çeken yeni motifli yelek modellerini sizler için derledik dostlar. Üzerinde yer alan motifleri ile fazlasıyla dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz bu yelek modellerini sizlere sunuyor ve benzer tasarımları işlemeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Çiçek motifli yelek modeli

Motifli yelek modelleri

Motifli en güzel yelek modeli

Yetişkinlere motifli yelek modeli

En güzel yelek modeli

Motifli işlemeli yelek modeli

Yelek modelleri 2012

Bir önceki yazımız olan Tığ işi yelek modelleri başlıklı makalemizde tığ işi yelek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

motifli yelekler,2 renkli büyükler için yelek örneği,MOTİFLİ YELEK,motifli yelek örnekleri ve yapılışları,yelek motifleri,motifli örgü yelek modelleri,Cicek motifli yelek,Yelek tıg modelleri,motifli yelek örgü modelleri,bez bebek yapımı anlatımlı,
Motifli yelek modelleri makalesi Ana Sayfa, YETİŞKİNLER için Atkı – Bere – Eldiven – Boyunluk – Şal – Patik – Panduf Yapılışı (anlatımlı) kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
motifli_canta_modelleri-2
Derya Baykal motifli bez çanta ve yapılışı

derya baykal motifli bez çanta modeli örneği ve detaylı anlatım yapılışı  Derya Baykal tasarımı ile oluşturulan yeni motifli bez çanta...

Kapat