Nako’nun Yeni Tasarım Şık Örgü Modellerini Gördünüz Mü?

nako örgü modelleri çeşitleri 2013 fiyatları kadın örgü modelleri

Türkiye’nin el örgü ipliklerinde lider firması olan “Nako”, yeni örgü tasarımları ile karşımıza çıkarken bu değerli tasarımları sizler için derledik kızlar. Birbirinden harika tasarımlar ile hazırladığı yeni örgüleri ile gerçekten önemli seçenekler sunan “Nako”, bu örgüleri ile sizleri epey bir etkileyecek. Kış aylarının gelmesi ile birlikte daha fazla ihtiyaç duyacağınız örgü tasarımların; Nako tasarımcıları tarafından hazırlanan özel seçeneklerini görünce çok beğenecek ve bu seçenekler içerisinden seçeceğiniz bir tasarımı hazırlamak isteyeceksiniz diye düşünüyorum.

Evlerinizde oturduğunuz yerden rahatlıkla hazırlayabileceğiniz “Nako” örgü modellerine dilerseniz aşağıdaki galerimizden bir göz atabilir, bu özel örgüleri yakından inceleyebilirsiniz.

Nako’nun Yeni Tasarım Şık Örgü Modellerini Gördünüz Mü?

Bir önceki yazımız olan Örgü işi "fırın eldiveni" ve açıklamalı yapılışı başlıklı makalemizde örgü işi fırın eldiveni yapılışı ve örgü mutfak ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

nako orgu,nako örgü tasarım,nakonun 2015 örgü modelleri,
Nako’nun Yeni Tasarım Şık Örgü Modellerini Gördünüz Mü? makalesi Ana Sayfa, Örgü Dikiş Nakış kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
yetişkin örgü panço örneği ve yapılışı
Yetişkinler için harika bir “Örgü Panço” örneği ve yapılışı

örgü panço örneği nasıl yapılır hazırlanışı yapılışı detaylı resimli anlatım Harika bir tasarım ile hazırlanan gerçekten çok özel bir örgü...

Kapat