Örgü nasıl bitirilir (video anlatım)

örgü nasıl bitirilir detaylı video anlatım sizlerle..

Örgü işleminin en can alıcı yerlerinden olan “bitirme” durumu, çoğumuza çeşitli sıkıntılar yaşatabilir. Hele hele örgü işine yeni başladığınızı kabul edelim, bu işlem hayatınızı zindana çevirebilir. Fakat artık korkmanız gerek yok, örgü işi yapan profesyonel kişiler, bu anlamda sizlere büyük yardımlarda bulunuyor. Şahsen örgüye başladığım ilk günlerde büyük sıkıntılar çekiyor ve internet üzerinden araştırmalarda bulunuyorum. İşte bu araştırmalarından bir tanesi olan ve uzmantv.com üzerinden yayınlanan bir videoyu sizlere sunmak istiyorum… Örgü işleminin bitiş noktası olan “örgü bitirme” işlemini nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki videomuza bir göz atabilirsiniz.

Örgü işlemi ile ilgili diğer videolarımızı görmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. 

Örgü bitirme işlemi

 

 Örgü nasıl bitirilir (video anlatım)

UzmanTV
Nasıl Örgü Örülür

Bir önceki yazımız olan Selanik örgü modeli nasıl yapılır? (videolu anlatım) başlıklı makalemizde selanik örgü nasıl yapılır videolu anlatım hakkında bilgiler verilmektedir.

Örgü nasıl bitirilir (video anlatım) makalesi Ana Sayfa, Örgü teknikleri (video anlatım) kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Örgü nasıl bitirilir (video anlatım)” için 1 yorum

  1. handan diyor ki:

    mrb selanik örgü ile yaptığımız bereyi nasıl eksiltiyoruz -eksiltiyor muyuz- bitimi ne şekilde oluyor ayrıntılı paylaşırsanız sevinirim teşekkürler

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
amigurumi-hello-kitty_yapimi-2
Amigurumi hello kitty örgü modeli ve yapılışı

amigurumi hello kity örgü modeli örnekleri çeşitleri ve detaylı anlatım yapılışları sizlerle kızlar...  Özellikle kız çocukları tarafından sevilen bir çizgi...

Kapat