Örgü Yalancı Selanik yapılışı (resimli anlatımlı)

örgü yalancı selanik modeli örneği tekniği detaylı anlatım yapılışı ile birlikte sizlerle dostlar.. 

Yalancı Selanik örgü modeli ve detaylı anlatım yapılışı ile karşınızdayız dostlar. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda, sizler için yalancı selanik örgü modelinin nasıl yapıldığına dair bilgilere ulaştık ve bu bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. Bende Yalancı Selanik modelinin nasıl işlendiğini öğrenmek istiyorum diyorsanız, yazımıza bir göz atmalısınız.

örgü yalancı selanik

İpliğin yönü kendimize doğru çevrilir

örgü yalancı selanik nasıl yapılır

3 ilmek ters örülür

yalancı selanik örgü

İplik arka tarafa alınarak,

yalancı selanik örgüsü nasıl yapılır

1 ilmek düz örülür , sıra böyle tamamlanır. Arka sırada 3 ters ilmeğin ortasındaki ilmek düz örülür , aradaki ilmekler ters örülür. Buşekilde hersırada aynı işlem yapılarak örnek tamamlanır.

yalancı selanik örneği

İlk 2 sırada ters ve düz ilmekler oturtulduktan sonra diğer sıralarda 3 ters ,1 düz ilmek kendini gösterir ve kolayca örülür. Resimde örneğimizin bitmiş halidir.

Bir önceki yazımız olan Örgü Türkan Şoray kirpiği yapılışı (resimli anlatımlı) başlıklı makalemizde Örgü Türkan Şoray kirpiği yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

yalancı selanik örgü yapılışı,ilgsnn yaple rlen yalanc selanik r,yalancı selanik örgüsü nasıl yapılır,cilveli selanik modeli,selanikten yapılan çeşitli örgüler anlatımlı,cilveli selanik yapılışı,yalancı interlok örgü anlatımlı,yalancı selanik atkı anlatımlı,yalancı selanikten bayan şapka yapımı anlatımlı,
Örgü Yalancı Selanik yapılışı (resimli anlatımlı) makalesi Ana Sayfa, Tüm örgü teknikleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
orguyoncamodeli-8
Örgü yonca modeli yapılışı (resimli anlatımlı)

örgü yonca modeli örneği nasıl yapılır detaylı anlatım yapılışı resimli sizlerle...  Örgü yonca modeli ve detaylı anlatımını bu yazımızda sizlere...

Kapat