Örgüde Kol Kesme ve Düz Kol Kesme İşlemi Nasıl Yapılır? ( Video Anlatım )

örgü kol kesme düz kol kesme işlemi nasıl yapılır video anlatım detaylı yapılış

Örgü işine yeni başlayan arkadaşlarımız; ilk başlarda genel olarak “kol kesme” veya “düz kol kesme” işlemlerinde epey bir zorlanırlar. İş böyle olunca hemen internet başına geçer ve bu işlemlerin nasıl gerçekleştiği anlamında araştırmalarda bulunurlar, işte bu arkadaşlarımız için gerçekten önemli anlatımlar ile buradayız!  Hanımlar, eğer ben de bu işlemleri bilmiyorum ve artık öğrenmek istiyorum diyorsanız, sizler için seçtiğimiz aşağıdaki özel videolara bir göz atmalı ve bu teknikleri mutlaka öğrenmelisiniz.

Konusunda uzman olan kişiler tarafından hazırlanan bu özel videoları izledikten sonra “Örgüde kol kesme” ve “Düz kol kesme” işlemleri ile ilgili gerçekten önemli bilgiler edinebilecek ve bu işlemleri rahatlıkla öğrenebileceksiniz diye düşünmekteyim. Burada tek yapmanız gereken aşağıdaki özel videoları izlemek ve dikkat bir şekilde anlatımları dinlemek olacak kızlar. Umarım bu özel videolar işinize yarar ve bu örgü tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Örgüde kol kesme işlemi nasıl yapılır?

Örgüde kol kesme işlemi nasıl yapılır?

Örgüde kol kesme işlemi video anlatım

Örgüde düz kol kesme nasıl yapılır?

Örgüde düz kol kesme nasıl yapılır?

Örgüde Düz Kol Kesme İşlemi ( Video ) 

 

Bir önceki yazımız olan Birbirinden harika çok özel İğne Oyası modelleri başlıklı makalemizde iğne oyası modelleri ve İğne Oyası Modelleri 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

örgüde takma kol nasıl yapılır,orgukol kesme yapilisi,
Örgüde Kol Kesme ve Düz Kol Kesme İşlemi Nasıl Yapılır? ( Video Anlatım ) makalesi Ana Sayfa, Örgü Dikiş Nakış kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2013 Çok Hoş Gelinlik
Yeni Yılın En İddialı ve Şık Gelinlik Modelleri 2013

gelinlik modelleri çeşitleri 2013 yepyeni en güzel en şık kabarık dantelli gelinlikler Evlenme hayali kuran ve düğün gününde giyeceği gelinliği...

Kapat