Salık Gelin Saçı ( Başı ) Modelleri ve Trendleri ( 2013 )

salık gelin başı saçı modelleri modası trendleri en güzel gelin saçları 2013

Düğün günü gelinlerin genel tercihleri her ne kadar; toplu ve klasik modeller olsa da son zamanlarda ‘salık gelin saçlarını da’ sıklıkla görebiliyoruz. Toplu saç herkesin yüzüne güzel durmaz. Bu yüzden gelin adayları salık gelin saçı modellerine de başvurabiliyor. Gelin adaylarına çok özel görünümler kazandırabilen salık saç modelleri ise genel olarak maşa tercihi ile yaptırılıyor.

Eğer sizlerde yakın zamanda evlenmeyi düşünüyor ve düğün gününüzde salık saç modellerini tercih etmek istiyorsanız sizler için seçtiğimiz bu harika alternatiflere mutlaka bir göz atmalı ve bu alternatifler içerisinden seçeceğiniz herhangi bir tanesini kendi saçlarınıza uygulatarak düğüne bu şekilde çıkmalısınız.

Salık Gelin Saçı ( Başı ) Modelleri ve Trendleri ( 2013 )

Salık Gelin Başı Modelleri 2013  (5)

 

Bir önceki yazımız olan 2013 Bal Rengi Saç Modası başlıklı makalemizde bal rengi saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

salık saç modelleri,abiye salık saç modelleri,salık gelin başı,gelin basi,gelin saclari,salık gelin saçı modelleri,salık gelin saçı,abiye salık saç modelleri 2013,Gelin başı modelleri,salık gelin saçı modelleri 2013,
Salık Gelin Saçı ( Başı ) Modelleri ve Trendleri ( 2013 ) makalesi Ana Sayfa, Saç modelleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Dantelli Etek Modelleri 2013  (1)
2013’ün En Şık Dantelli Etek Modelleri ve Trendleri

2013 dantelli etek modelleri trendleri çeşitleri tasarımları en güzel en şık Etek giymek yıllardır değişmeyen bir modadır. Her bayanın elbise...

Kapat