Zühre’nin Yeni Pardesü Modelleri ve Fiyatları ( 2013 )

zühre pardesü modelleri örnekleri çeşitleri trendi fiyatları en güzel en yeni 2013

Tesettür giyimin öncü firmalarından bir tanesi olan ‘Zühre’ tesettür giyimi tercih eden kadınların en temel giyim ürünlerinden olan ‘pardesüleri’ öylesine harika tasarımlar ile hazırlamış ki hayran kalmamak inanın bana elde değil kızlar. Hazırladığı farklı pardesülere özel görünümler kazandırarak bu şekilde bizlere sunan Zühre ortaya gerçekten inanılmaz pardesüler çıkartmış.

Tesettür giyimi seven her kadının tercih etmek isteyeceği Zühre pardesü modellerini sizlerde görür görmez çok beğenecek ve bu harika tasarımlardan herhangi bir tanesini tercih etmek isteyeceksiniz. Özel davetlerde veya günlük yaşamınız içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu harika pardesüleri sizlerde çok beğeneceksiniz.

Zühre’nin Yeni Pardesü Modelleri ve Fiyatları ( 2013 )

Zühra Pardesü Modelleri ve Fiyatları 2013  (5)

 

Bir önceki yazımız olan Balık Etekli Çok Şık Gelinlik Modelleri ( 2013 ) başlıklı makalemizde balık etekli gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Önerileri:

zühreninyeni

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Balık Etekli Gelinlik Modelleri ve Trendi 2013  (2)
Balık Etekli Çok Şık Gelinlik Modelleri ( 2013 )

balık etekli gelinlik modelleri çeşitleri trendi 2013 en güzel Yeni yılın gelinlik trendleri içerisinde yer alan ve yeni evlenen birçok...

Kapat